../Kontakt
Nákup: Kč /1BT   |   Prodej: Kč /1BT

O nás

Kdo jsme:

XBTC Consulting s.r.o, byla založena v roce 2014, jako důsledek několikaletého studia a experimentování s kryptografickými měnami. Můžeme se tak opřít o znalosti nejen teoretické, ale zkušenosti praktické, kdy jsme se v minulosti podíleli nejen na komercnich zakazkach, ale take na mnoha seminářích či komunitních projektech spojených s touto tématikou.

Co nabízíme:

Informacni cinnost:

Monitorujeme deni v oblasti ekonomiky, kryptomen, fenomenu spojenych s peer to peer sitemi a poskytujeme aktualni info se zamerenim na bitcoinove Cesko. Pravidelne publikujeme analyzy trhu kryptomen.

Vyvojova činnost:

XBTC nabizi sve zkusenosti v oblastech spojenych s navrhem elektronickych platebnich reseni pro web i mobile, analytickych a statistickych produktu, automatickych obchodnich systemu, valuaci portfolii, big data, machine learning, algoritmickeho obchodovani, elektronickych dispecinku, gpu cloud computing.

Konzultační činnost:

Tým XBTC Consulting s.r.o  je rovněž připraven nabídnout konzultační sluzby v dynamicky se rozvijejici FinTech oblasti. Nabízime danove a ucetni best practices, analyzy byznys modelu pro cesky trh.

 

Kde nás najdete:

XBTC Consulting s.r.o

Národní 20
Praha 1
110 00

E-mail Newsletter

Email *

Kdo jsme?

XBTC.cz je kryptoekonomický blog z české bitcoinové scény.